Запровадження електронного документообігу в органах виконавчої влади.
2017-12-06

Запровадження електронного документообігу в органах виконавчої влади.

Сьогодні розповім вам про винахідливих «типових державних службовців» Миколаївської обласної державної адміністрації з діями яких я зіткнувся під час консультування своїх клієнтів. Мені не перший раз трапляються такі ретельно підготовлені відповіді від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, в яких вони формально підходять до запитань, відповідаючи абстрактно на зовсім інше питання і таке інше.

В цьому випадку, коли на вимогу судів Миколаївську обласну державну адміністрацію зобов’язували надати інформацію про отримання тих чи інших документів, її посадові особи відповідали, що відповідно до автоматизованої системи електронного документообігу «Діловодство та КВД» інформація про реєстрацію самого документа або супровідного листа до нього в адміністрації відсутня.

Фішка в тому, що формально така відповідь не містить ніякої неправдивої інформації, але враховуючи, що система електронного документообігу була запроваджена в центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади тільки після затвердження відповідної інструкції Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 р. № 1242 ці дії вводять в оману суд та інших учасників справи.

Зокрема, згідно з інформації, яка знаходиться на сайті Миколаївської обласної державної адміністрації, в неї раніше діяла Інструкція з діловодства в місцевих органах виконавчої влади Миколаївської області, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери їх управління, затверджена розпорядженням Голови ОДА вiд 24 Вересня 2003 № 531 і тільки Розпорядженням вiд 29 Лютого 2012 № 55 її було скасовано та на виконання вищенаведеної Постанови КМУ прийнято нову інструкцію з діловодства у Миколаївській обласній державній адміністрації, яка передбачала можливість впровадження в діловодстві електронний обіг документів.

На превеликий жаль певні посадові особи вважають можливим таким чином взаємодіяти з народом, який згідно з Конституції України є носієм суверенітету та єдиним носієм влади поки Президент нашої країни не забезпечить її виконання, а поки це не відбудеться, - перевіряйте надані вам відповіді недобросовісних посадовців та ставте конкретні питання і не відступайте поки не доб’єтесь правди.

Comments (3)

Alex Darby

Reply

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

David George

Reply

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

George Tan

Reply

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard..

Add A Comment

Latest Post

Pahawang Diving Spot

Lorem Ipsum dolor sit amet

Hawaii Snorkling Event

Lorem Ipsum dolor sit amet

Bromo Hiking Event

Lorem Ipsum dolor sit amet

People Photography

Lorem Ipsum dolor sit amet