БТІ Одеса

Виготовлення техпаспортів БТІ:
•  Технічні паспорта на багатоквартирні житлові будинки, гуртожитки;
•   Технічні паспорта на одноквартирні (садибні) житлові будинки;
•   Технічні паспорта на багатофункціональні будинки і комплекси;
•   Технічні паспорта на будинки і споруди громадського та виробничого призначення, інженерні мережі, елементи благоустрою тощо;
•   Технічні паспорта на  господарські будівлі (сараї /хліви/, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції, сміттєзбірники тощо);
•   Технічні паспорта на господарські споруди (колодязі, вигрібні ями, огорожі, ворота, хвіртки, замощення тощо);
•   Технічні паспорта на садові та дачні будинки, гаражі (що не відносяться до господарських: багатоповерхові, підземні, одноповерхові-блокові).

Технічний паспорт збудованих (реконструйованих) будинків, допоміжних будівель та споруднеобхідно замовити у таких випадках:
•    у разі необхідності реєстрації права власності на збудований об’єкт нерухомості (первинна інвентаризація)
•    якщо власником було здійснено перепланування або реконструкцію об’єкту нерухомості і ці зміни потрібно внести в технічну документацію (поточна інвентаризація);
•    коли виникла потреба реєстрації права власності на нерухомість;
•    при приватизації житлової нерухомості;
•    при оформленні спадщини на нерухоме майно, а також при поділу (виділу) майна;
•    при втраті технічної документації на об’єкт нерухомості;
•    в інших випадках (за бажанням замовника).

Технічний паспорт БТІ хоча і не є правовстановлюючим документом, але він належить до найважливіших паперів, які необхідно перевірити при укладенні договору купівлі-продажу або успадкуванні нерухомості. У вказаному документі містяться дані про технічні характеристики нерухомого об’єкту і відображено технічний стан квартири, майнового комплексу, офісного приміщення і т.д. У технічному паспорті обов’язково вказуються розміри об’єкту, матеріали стін, покрівлі, перекриття та ін., планування в графічному вигляді, рік побудови об’єкта. Під час інвентаризації повинні бути обстежені основні конструктивні елементи будинків: фундаменти, стіни, перегородки, надпідвальні, міжповерхові та горищні перекриття, підлога, вікна, двері, покрівля; внутрішнє і зовнішнє опорядження; системи опалення та вентиляції, водопровідно-каналізаційне обладнання, газове і електрообладнання, ліфти, сміттєпроводи тощо. Паспорт БТІ може бути виготовлений на весь об’єкт нерухомого майна або на його окремі частини. Замовити паспорт БТІ може власник або його представник за довіреністю.
Щоб отримати технічний паспорт на об’єкт нерухомості, необхідно залишити заявку на нашому сайті, зазначивши адресу, площу об’єкту і номер телефону, з Вами обов’язково зв’яжуться або подзвонити на номером, вказаному на сайті. Інженери обов’язково  повинні прибути на об’єкт, виконати необхідні заміри та інші дії, передбачені в інструкції з проведення технічної інвентаризації. Результати обстеження, вимірювання і підрахунків площі об’єкту нерухомого майна заносяться в технічний паспрт. Отримання паспорта можливе лише після завершення інвентаризації об’єкту. Інвентарізаційна справа в разі поточної інвентаризації буде виправлена (відповідно, при первинній інвентаризації – відкрита), а замовнику видається новий технічний паспорт. У документі відображаються всі параметри об’єкту і зміни, які з ним відбулися.
У нашій організації можливо замовити технічний паспорт за оптимальними цінами (від 500 грн.), а робота буде виконана робота буде в короткі строки!

+38 (067)481-54-67